neprihlásený    


Meniny má Eduard, 18.03.2018 Váš nákupný košik je prázdny. Nákupný košík | Konverzný kurz: 1 EUR = 30,1260 Sk |
  •   Vyhľadaj
  Hľadaný výraz zadajte s diakritikou.


Upozornujeme na nový e-shop www.RYBÁRCIME.sk


Navijáky sumcové

Navijáky sumcové (uvedené ceny sú s DPH)
Sargus SG 8000
Značka:
Penn
Model:

Sargus SG 8000

Popis:
5+1celokovových ložísk, na silovú rybačku v sladkej a slanej vode Celokovový naviják, veľmi pevný, silový, seriózny, ale napodiv ľahký Patentovaný Techo-Balanced Rotor a rolnička proti krúteniu silonu Neuveriteľne silná brzda Výborný prevodový pomer 6,2:1 Nehrdzavejúce telo a rotor Brzdový gombík zamedzuje prístupu vody a piesku do navijáka Možnosť ľavorukého, alebo pravorukého používania.Kapacita 245m/0.45mm

znacka: Penn

Sargus SG Sargus
Cena:
133.00 - EUR (4 006.76Sk)
     |     počet ks 
Shimano Spheros 8000 PG
Značka:
SHIMANO
Model:

Shimano Spheros 8000 PG

Popis:
Morskí rybári poznajú skvelú povesť navijakov Spheros pre jeho pevnosť a spoľahlivosť. Nový Spheros PG (Power Gear) 8000 pôjde ešte ďalej. Je vybavený špeciálnou prevodovkou z hliníka kovaného za studena. Prevodový pomer 4,7:1 bol použitý pre to, aby navijak zvládal navíjanie šnúry pri hlbokomorskom vertikálnom jiggingu. Spheros PG vás nikdy nenechá na holičkách, dokonca ani v tých najkomplikovanejších situáciách. Je osadený 3 zapúzdrenými A-RB ložiskami a jedným valčekovým ložiskom, hliníkovou AR-C cievkou, systémom pokládky vlasca Aerowrap II s dvojrýchlostné osciláciou a multidiskovú vodotesnou prednou brzdou. Máte tak ideálny nástroj pre náročné súboje s rybami tropických morí.

znacka: SHIMANO

Shimano Spheros 8000 PG
Cena:
161.82 - EUR (4 874.99Sk)
     |     počet ks 
Shimano Saragosa 4000 F
Značka:
SHIMANO
Model:

Shimano Saragosa 4000 F

Popis:
Nová rada navijakov prináša moderný vzhľad a množstvo nových prvkov, ako sú za studena kovaná skriňa prevodu, Superstopper II a multidiskový systém prednej brzdy. Tieto modely radíme medzi morské navijaky s pevnou cievkou pre veľké zaťaženie. Navijaky Saragosa nemajú antireverzní systém, pretože pri zápolení s veľkou rybou sa môže západkový antireverzní systém stať nebezpečný pre rybárov i jeho okolie. Na piatich modeloch je 5 guličkových A-RB ložísk a 1 valčekové ložisko, zostávajúce dva najväčšie modely sú osadené ešte ďalším guličkovým ložiskom. Tieto dva modely si určite obľúbia rybári, zameraný na lov sumcov, alebo rybári, loviaci metódou butterly jigging.

znacka: SHIMANO

Shimano Saragosa 4000 F
Cena:
174.00 - EUR (5 241.92Sk)
     |     počet ks 
Shimano Spheros 18000 FB
Značka:
SHIMANO
Model:

Shimano Spheros 18000 FB

Popis:
Nové modely Spheros v sebe sústreďujú úžasné vlastnosti - pevnosť bez kompromisu, hladký chod a skvelú citlivosť pri rybárčení, schopnosť jemného nastavenia brzdy pri zápolení s úlovkom. Sedemčlenná rada začína modelom 3000 FB a končí najlepším modelom 18 000 FB. Všetky navijaky majú špičkové parametre a aplikované technológie, ako sú vodovzdorná multidisková brzda s mikrozápadkou, hliníková skriňa kovaná za studena, Superstopper II, nízkorýchlostnú osciláciu a tri zapuzdrené A-RB guličkové ložiská. Dva najväčšie modely majú tieto ložiská štyri. Úžasne zaujímavý vzhľad priláka pozornosť rybárov rovnako ako atraktívna cena.

znacka: SHIMANO

Shimano Spheros 18000 FB
Cena:
190.00 - EUR (5 723.94Sk)
     |     počet ks 
Black Cat spin 740
Značka:
BlackCat
Model:

Black Cat spin 740

Popis:
Black Cat rybársky navijak prívlačový - sumcový, vzhľadom na rozmach lovu sumca na umelé nástrahy je tento navijak vhodný na lov na dlhé vzdialenosti, alebo na lov z člna, vynikajúco a veľmi presne sa s ním nahadzuje, má veľmi hladký a spoľahlivý chod a zároveň je veľmi silný s výbornou prednou brzdou, čo umožňuje používanie nástrah pri love sumca ťažších, ako 200g, Sumcový navijak má: - antirevezný systém, - cievka je hrubostenná, vyrobená z hliníka-Long Stroke, - predná brzda je veľká z keramicko-uhlíkových diskov s vysokým odvodom tepla - preklápač a rolnička sú veľké so systémom proti skrúcaniu vlasca - noha upínacieho ramena je predĺžená pre lepšie vyváženie prútu - rameno navijaka je vyrobené s nerozbitnej ultra ľahkej nikel-titánovej zliatiny - sumcový navijak je vybavený dvojrýchlostným oscilačným systémom pre navíjanie vlasca - rúčka je celokovová, štíhla, bez sklopnej matice, - rolnička je vybavená TiMag-bezúdržbovým systémom, - hnacie a prevodové kolesá sú špeciálne pochrómované.

znacka: BlackCat

Zvolte si typ produktu:   
Cena:
205.40 - EUR (6 187.88Sk)
     |     počet ks 
Okuma Longbow LB 90
Značka:
Okuma
Model:

Okuma Longbow LB 90

Popis:
Navijak, ktorý už viac rokov používa na Slovensku množstvo spokojných rybárov. má vynikajúci pomer kvality, spoľahlivosti a ceny. Osadený je 5-timi guličkovými ložiskami, má zabudovaný jednocestný stopsystém zastavenia spätného chodu rotora, jemne nastaviteľný dvojbrzdový systém, vysokú kovovú cievku a sklápaciu kľučku s drevenou koncovkou. Jeho chod je vyvážený a hladký, kapacita, sila a robustnosť ho predurčuje buď pre kaprárov na ďaleké vyvážanie, alebo pre sumčiarov. Dodáva sa s háhradnou grafitovou cievkou s rovnakou kapacitou ako základná kovová cievka.•6 ocelových guličkových ložísk•alumíniová cievka + náhradná karbónová cievka•drevená rúčka na rukoväti•prevod: 4,5 : 1•kapacita cievky: 0,45mm/450m, 0,50mm/370m, 0,55mm/300m

znacka: Okuma

Zvolte si typ produktu:   
Cena:
63.00 - EUR (1 897.94Sk)
     |     počet ks 
RYOBI ARCTICA 5000
Značka:
Ryobi
Model:

RYOBI ARCTICA 5000

Popis:
• Kapacita : 170m / 0,35mm • Prevod : 1:5,0 • Hmotnosť : 580g Celokovový špičkový HI-TEC naviják pro rybolov s pletenými šňůrami. Vysoce odolná konstrukce navijáku pro nejvyšší zatížení, ultra-jemné uhlíkové komponenty rotoru, cívka ze slitiny hliníku a uhlíku, velmi pohodlné držení. Je vhodný pro všechny rybolovné techniky – od ultra-lehké přívlače, přes plavanou a základní rybolov, až po lov sumců a mořský rybolov. Vybavení: hliníkové tělo, 6 kuličkových ložisek, ochrana proti samopřeklapnutí překlapěče, multistop, cívka a rotor ze slitiny uhlíku a hliníku, křížový systém navíjení, rychloslopná klička, 1 náhradní cívka, vodotěsný brzdový systém, gumová páska na cívce zabraňující protáčení šňůry.

znacka: Ryobi

RYOBI ARCTICA 5000
Cena:
153.00 - EUR (4 609.28Sk)
     |     počet ks 
RYOBI ARCTICA 6000
Značka:
Ryobi
Model:

RYOBI ARCTICA 6000

Popis:
• Kapacita : 210m / 0,35mm • Prevod : 1:5,0 • Hmotnosť : 590g Celokovový špičkový HI-TEC naviják pro rybolov s pletenými šňůrami. Vysoce odolná konstrukce navijáku pro nejvyšší zatížení, ultra-jemné uhlíkové komponenty rotoru, cívka ze slitiny hliníku a uhlíku, velmi pohodlné držení. Je vhodný pro všechny rybolovné techniky – od ultra-lehké přívlače, přes plavanou a základní rybolov, až po lov sumců a mořský rybolov. Vybavení: hliníkové tělo, 6 kuličkových ložisek, ochrana proti samopřeklapnutí překlapěče, multistop, cívka a rotor ze slitiny uhlíku a hliníku, křížový systém navíjení, rychloslopná klička, 1 náhradní cívka, vodotěsný brzdový systém, gumová páska na cívce zabraňující protáčení šňůry.

znacka: Ryobi

RYOBI ARCTICA 6000
Cena:
168.00 - EUR (5 061.17Sk)
     |     počet ks 
RYOBI ARCTICA 7000
Značka:
Ryobi
Model:

RYOBI ARCTICA 7000

Popis:
• Kapacita : 220m / 0,40mm • Prevod : 1:5,0 • Hmotnosť : 600g Celokovový špičkový HI-TEC naviják pro rybolov s pletenými šňůrami. Vysoce odolná konstrukce navijáku pro nejvyšší zatížení, ultra-jemné uhlíkové komponenty rotoru, cívka ze slitiny hliníku a uhlíku, velmi pohodlné držení. Je vhodný pro všechny rybolovné techniky – od ultra-lehké přívlače, přes plavanou a základní rybolov, až po lov sumců a mořský rybolov. Vybavení: hliníkové tělo, 6 kuličkových ložisek, ochrana proti samopřeklapnutí překlapěče, multistop, cívka a rotor ze slitiny uhlíku a hliníku, křížový systém navíjení, rychloslopná klička, 1 náhradní cívka, vodotěsný brzdový systém, gumová páska na cívce zabraňující protáčení šňůry.

znacka: Ryobi

RYOBI ARCTICA 7000
Cena:
172.00 - EUR (5 181.67Sk)
     |     počet ks 
RYOBI ARCTICA 8000
Značka:
Ryobi
Model:

RYOBI ARCTICA 8000

Popis:
• Kapacita : 180m / 0,50mm • Prevod : 1:5,0 • Hmotnosť : 610g Celokovový špičkový HI-TEC naviják pro rybolov s pletenými šňůrami. Vysoce odolná konstrukce navijáku pro nejvyšší zatížení, ultra-jemné uhlíkové komponenty rotoru, cívka ze slitiny hliníku a uhlíku, velmi pohodlné držení. Je vhodný pro všechny rybolovné techniky – od ultra-lehké přívlače, přes plavanou a základní rybolov, až po lov sumců a mořský rybolov. Vybavení: hliníkové tělo, 6 kuličkových ložisek, ochrana proti samopřeklapnutí překlapěče, multistop, cívka a rotor ze slitiny uhlíku a hliníku, křížový systém navíjení, rychloslopná klička, 1 náhradní cívka, vodotěsný brzdový systém, gumová páska na cívce zabraňující protáčení šňůry.

znacka: Ryobi

RYOBI ARCTICA 8000
Cena:
173.00 - EUR (5 211.80Sk)
     |     počet ks 
RYOBI ARCTICA CF 5000
Značka:
Ryobi
Model:

RYOBI ARCTICA CF 5000

Popis:
• Kapacita : 170m / 0,35mm • Prevod : 1:5,0 • Hmotnosť : 580g tag heuer replica RYOBI ARCTICA CF (Carbon Faser – uhlíkové vlákno) Nový model využívající ke snížení hmotnosti a zvýšení stability nejnovějších materiálů a uhlíkových vláken, zřetelných hned na první pohled. Konstrukce volných ploch na koncovce a rameni kliky, které se zcela vymykají jakékoli geometrii, byly pro techniky z RYOBI velkou výzvou. Tím je tato klička z uhlíku o polovinu lehčí a trojnásobně pevnější než klasická hliníková. Na kompozitové cívce částečně z uhlíku je nalepený gumový pásek zabraňující v kombinaci s pletenou šňůrou její protáčení. Nová brzda na cívce umožňuje díky svému širšímu pásmu její citlivější nastavení. Vybavení: 7+1 kuličkových ložisek, hliníkové tělo, cívka a rotor z hliníku a uhlíku, paže a klika z uhlíku, nekonečná pojistka zpětného chodu, vodotěsný brzdový systém, 1 náhradní cívka

znacka: Ryobi

Zvolte si typ:
Cena:
166.00 - EUR (5 000.92Sk)
     |     počet ks 
RYOBI ARCTICA CF 6000
Značka:
Ryobi
Model:

RYOBI ARCTICA CF 6000

Popis:
•Kapacita : 210m / 0,35mm • Prevod : 1:5,0 • Hmotnosť : 590g RYOBI ARCTICA CF (Carbon Faser – uhlíkové vlákno) Nový model využívající ke snížení hmotnosti a zvýšení stability nejnovějších materiálů a uhlíkových vláken, zřetelných hned na první pohled. Konstrukce volných ploch na koncovce a rameni kliky, které se zcela vymykají jakékoli geometrii, byly pro techniky z RYOBI velkou výzvou. Tím je tato klička z uhlíku o polovinu lehčí a trojnásobně pevnější než klasická hliníková. Na kompozitové cívce částečně z uhlíku je nalepený gumový pásek zabraňující v kombinaci s pletenou šňůrou replica orologi svizzeri její protáčení. Nová brzda na cívce umožňuje díky svému širšímu pásmu její citlivější nastavení. Vybavení: 7+1 kuličkových ložisek, hliníkové tělo, cívka a rotor z hliníku a uhlíku, paže a klika z uhlíku, nekonečná pojistka zpětného chodu, vodotěsný brzdový systém, 1 náhradní cívka

znacka: Ryobi

Zvolte si typ:
Cena:
178.00 - EUR (5 362.43Sk)
     |     počet ks 
RYOBI ARCTICA CF 8000
Značka:
Ryobi
Model:

RYOBI ARCTICA CF 8000

Popis:
• Kapacita : 180m / 0,50mm • Prevod : 1:5,0 • Hmotnosť : 610g RYOBI ARCTICA CF (Carbon Faser – uhlíkové vlákno) Nový model využívající ke snížení hmotnosti a zvýšení stability nejnovějších materiálů a uhlíkových vláken, zřetelných hned na první pohled. Konstrukce volných ploch na koncovce a rameni kliky, které se zcela vymykají jakékoli geometrii, byly pro techniky z RYOBI velkou výzvou. Tím je tato klička z uhlíku o polovinu lehčí a trojnásobně pevnější než klasická hliníková. Na kompozitové cívce částečně z uhlíku je nalepený gumový pásek zabraňující v kombinaci s pletenou šňůrou její protáčení. Nová brzda na cívce umožňuje díky svému širšímu pásmu její citlivější nastavení. Vybavení: 7+1 kuličkových ložisek, hliníkové tělo, cívka a rotor z hliníku a uhlíku, paže a klika z uhlíku, nekonečná pojistka zpětného chodu, vodotěsný brzdový systém, 1 náhradní cívka

znacka: Ryobi

RYOBI ARCTICA CF 8000
Cena:
187.00 - EUR (5 633.56Sk)
     |     počet ks 
RYOBI CARNELIAN 2000
Značka:
Ryobi
Model:

RYOBI CARNELIAN 2000

Popis:
RYOBI CARNELIAN 2000 pro nejvyšší zatížení – rybolov v subtropických oblastech, NORSKO, SUMCI, BIG GAME • Kapacita : 300m/0,50mm • Prevod : 1:4,4 • Hmotnosť : 920g Největší celokovový smekací naviják RYOBI, kompletně vyroben z hliníku se dvěma „superstopery“ na ložisku proti zpětnému chodu a dalšími 10 ložisky z pravé oceli. Pro široké spektrum využití je dodáván se 2 klikami vyfrézovanými z jednoho kusu - s gumovou a s hliníkovou koncovkou. Osa prochází 2 ložisky. Ve spojení stabilního provedení osy a pohonných kol z pravé oceli je i za nejvyššího tlaku její vychýlení zcela vyloučeno. Vybavení: tělo, rotor a cívka vyrobeny z hliníku, 10+2 kuličkových ložisek, dvojité jištění zpětného chodu, 2 kliky, mimořádně silná a stabilní hlavní osa, vodotěsný brzdový systém, bez náhradní cívky.

znacka: Ryobi

RYOBI CARNELIAN 2000
Cena:
236.00 - EUR (7 109.74Sk)
     |     počet ks 
RYOBI FISHING SAFARI
Značka:
Ryobi
Model:

RYOBI FISHING SAFARI

Popis:
RYOBI FISHING SAFARI - celokovový naviják, nejvyšší kvalita EXTRÉM -BIG GAME, SUMEC, TARPON, TUŇÁK • Kapacita : 300m/0,40mm • Prevod : 1:4,9 • Hmotnosť : 710g Je koncipován pro lov sumců, nilských okounů, plachetníků a tarponů a všech velkých bojovných ryb a pilkrování, které lovíte s multiplikátorem a je jedním z nejpevnějších smekacích navijáků na světě. Stabilnější smekací naviják nelze konstrukčně postavit. Velkým přínosem je kovaná paže kliky, pohonové kolo a předimenzovaná osa z oceli. Cívka z tvrzené kompozice hliníku s nastavitelným mechanismem z oceli, který udrží jakoukoli nastavenou sílu na brzdě. Výměna cívky je jednoduchá a díky netradičnímu tlačítku na matici brzdy možná i při plném dotažení brzdy. Vybavení: kompletní ocelová a hliníková konstrukce, 7 uzavřených kuličkových ložisek, výkonné převody, věčná brzda, převody v olejové lázni. Dodává se bez náhradní cívky.

znacka: Ryobi

RYOBI FISHING SAFARI
Cena:
299.00 - EUR (9 007.67Sk)
     |     počet ks 
SPRO SALTIX PRO
Značka:
SPRO
Model:

SPRO SALTIX PRO

Popis:
Naviják SPRO SALTIX PRO je nový spolehlivý naviják s antikorozní úpravou pro mořský rybolov či lov sumců osazený třemi ložisky a jedním válečkovým super ložiskem, kovovou cívkou a náhradní grafitovou cívkou. Naviják je postaven na šnekovém oscilačním systému, má precizní a silnou přední brzdu, infinite zarážku zpětného chodu pro okamžitý kontakt se zdolávanou rybou a CNC kovovou kličku s velkým madlem pro snadné uchopení. Rolna je titanová, takže je možné používat šňůry bez rizika prodření. - 3 nerezová kuličková ložiska + 1 jehlové ložisko - Jednocestný anti reverse systém - Grafitové tělo a rotor - S-curve oscilační systém zdvihu cívky - Aluminiová cívka - Náhradní grafitová cívka - Vyvážený rotor replicas omega - Aluminiová klička s předimenzovaným úchopem - Jemně nastavitelná multidisková přední brzda

znacka: SPRO

Zvolte si typ:
Cena:
59.99 - EUR (1 807.26Sk)
     |     počet ks 
Katusha Wels Strom 7004 FD
Značka:
Sert
Model:

Katusha Wels Strom 7004 FD

Popis:
Wels Strom 7004 FD Sert v roku 2012 pre všetkých lovcov sumcov v roku urobil značku Katusha, ako špecialku na lov sumcov. Wels Strom so spevnenou oskou a so slušnou kapacitou je absolútne vhodná na zdolávadne pekných sumcov. Neváhajte a skúste to to s nami!!! Kapacita: 320m - 0,35mm Odporúča Atti Waller sprievodca v love sumcov!!!!

znacka: Sert

Katusha Wels Strom 7004 FD
Cena:
56.99 - EUR (1 716.88Sk)
     |     počet ks